Kapat

Not a member yet?Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Hakkımızda

          Firmamızın kurucusu ve halen yönetim kurulu başkanı olan Yalçın Atılgan 25 senelik deneyime sahip olduğu kuyumculuk ve altın sektöründen sonra kuyumculuğun vazgeçilmezlerinden olan yarı değerli taşlarla ilgilenmeye başlamış, ilgisi 2002 yılında aldıgı maden sahası ile profesyonel bir iş haline dönüşmüştür.

          Sahamız, Eskişehir’in Sarıcakaya İlçesi’nin Mayıslar Köyü mevkisinde bulunmaktadır. Kalsedon çıkartma kapasitesi her geçen sene artan firmamız, şuanda senede 1000 ton kalsedon çıkartma kapasitesiyle Dünya’nın kalsedon arzını belirleyen firmalardan biri haline gelmiştir. Firmamız başta Çin ve Hindistan olmak üzere Amerika, Almanya, Japonya, Tayland, Pakistan gibi birçok ülkeye kalsedon ihracatı yapmaktadır.

          Sahamızda bir çok yarı değerli taş ve maden olmakla beraber sektörde ağırlığımız uzmanlık alanımız olan kalsedon taşı üzerinedir.

          Firmamız sosyal sorumluluk bilincine sahip olup Dumlupunar Üniversitesi, Mersin Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitelerinin takı tasarımı bölümlerine ihtiyaçları dahilinde gerek taşın bilinilirliğini arttırmak amaçlı, gerekse de ilgili öğrencilerin eğitimine katkı sağlama amaçlı kalsedon temini sağlamaktadır.

          Misyonumuz: Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak yüksek kaliteli hizmet sunmak.

          Vizyonumuz: Kalsedon taşını bütün Dünya’da bilinir ve kullanılır hale getimek.